Kontaktujte nás

Přehled volných pozic

Aktuálně hledáme

Finanční účetní (zázemí stabilní společnosti)
Finanční účetní (zázemí stabilní společnosti)Praha

Do našeho týmu finančních účetních přivítáme čtvrtého člena týmu, který ví, co znamená zodpovědnost, preciznost a ví, co práce finanční účetní obnáší.

Jako společnost jsme leadrem v polygrafickém průmyslu. Máme za sebou kus historie, a to je to, proč jsme ve svém oboru tak dobří. Sídlíme v blízkosti metra, autobusovou zastávku máme přímo před budovou a pro všechny je k dispozici parkoviště, na kterém zaparkují všichni v kteroukoliv hodinu.
Jsme společnost, která nemá open space, ale klasické kanceláře a velkou jídelnu v objektu, která nabízí širokou škálu jídel.

Práce je vhodná jak pro zkušené účetní, tak i pro ty, kteří pracují v oboru min. jeden rok a rychle se učí.

Jestli Vás nabídka zaujala, tak zašlete Váš životopis... rádi si na něj koukneme :)

Nabízíme:

* Finanční odměna dle zkušeností
* Místo pracoviště Praha 10 Malešice
* 40hodinová týdenní pracovní doba
* 4 dny dovolené navíc na váš odpočinek
* Stravenky v hodnotě 110Kč
* Příspěvek na volnočasové aktivity (500Kč/měsíc)
* Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 2.119Kč/měsíc
* Vánoční bonus
* Nástup dle domluvy (na vhodného kandidáta si dokážeme počkat)
* Máme neformální firemní kulturu

Náplň práce:

* Účtování vybraných přijatých faktur
* Vystavování a účtování vybraných vystavených faktur
* Spolupráce na měsíčních a ročních účetních závěrkách
* Příprava podkladů ke spolupráci s auditory a daňovými poradci
* Administrativní výpomoc na účetním oddělení

Požadujeme:

* Praxe min.1 rok v oblasti účetnictví
* Orientace v DPH
* Znalost podvojného účetnictví
* Znalost účetního systému Helios je výhoda, nikoliv podmínkou
* Pečlivost, spolehlivost, týmová spolupráci
* Uživatelská znalost MS – Office (Excel, Word)

ELEKTRONIK/ELEKTROTECHNIK
Elektronik/elektrotechnik polygrafických strojůPraha

Práce pouze v ranním provozu PO-PÁ.

Nabízíme:

- Náborový příspěvek 10.000 Kč
- Stravenky (2x110 Kč za směnu)
- Nadstandardní příplatky za přesčas a za víkendové směny
- Příspěvek na volnočasové activity ve výši 500 Kč měsíčně
- Penzijní připojištění 2.119 Kč po roce spolupráce
- Vánoční bonusy
- Kvalitní závodní jídelnu přímo v tiskárně
- 4 dny dovolené navíc
- Pracoviště Praha Malešice

- Opravy a údržba elektrických zařízení vybavených průmyslovou automatizací
- Identifikace náhradních dílů
- Evidence oprav v knihách údržby

Požadujeme:

- SŠ/SOU s maturitou, obor elektrotechnický
- zkušenosti s opravami výrobních strojů a zařízení
- základní znalost práce na PC (Word, Excel)
- platná vyhláška č. 50/1978 Sb.
- orientace v technické dokumentaci
- zkušenost s polygrafickými stroji výhodou
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, schopnost improvizace

Není na co čekat

Žádná pozice Vás nezaujala, ale přesto byste u nás chtěl/a pracovat?

Zkuste nám napsat, možná něco vymyslíme!