Kontaktujte nás

Za dobu své existence naše tiskárna vychovala mnoho vynikajících tiskařů, typografů, litografů a dalších odborníků z oblasti polygrafie.

Od samého počátku byla průkopníkem v zavádění nejmodernějších technologií a během své historie prošla dynamickým vývojem.

Zákazníkům nabízíme tyto služby

 

Příjem a zpracování zakázky

Service Service

Tisk na nejmodernějších strojích

Service Service

Knihařské zpracování – vazba V1, V2

Service Service

Dokončující zpracování

Service Service

Balení

Service Service

Uskladnění

Service Service

Distribuce

Service Service
 

Profil společnosti

Svoboda Press s.r.o. je největší tiskárna v České republice a pyšní se více než šedesátiletou tradicí. Od svého vzniku byla průkopníkem v zavádění nejmodernějších technologií, a tak se dostala od původního hlubotisku a knihtisku až k dnešnímu modernímu rotačnímu ofsetovému tisku. V současnosti tiskárna disponuje šesti velkokapacitními rotačními stroji, včetně nejnovější rotačky Lithoman IV 48, která byla uvedena do provozu v červnu 2020. Díky tomu může Svoboda Press s.r.o. nabídnout svým zákazníkům kompletní servis – od předtiskové přípravy přes tisk až po dokončující zpracování. Svoboda Press je součástí německého koncernu Euro-Druckservice GmbH (EDS Group).

 Počet zakázek

 Obrat v miliónech Kč

Vedení společnosti

Vaše projekty jsou v dobrých rukou

Ing. Milan Černý Jednatel společnosti
Karel Blecha Jednatel společnosti odpovědný za obchod
Petr Lomberský Výrobně-technický ředitel
Kateřina Mlnaříková HR Manager
 

Pomáháme

Pomocí sponzorských darů

Svaz tělesně postižených www.svaztp.cz více

Pravidelně spolupracujeme se Svazem tělesně postižených v ČR, pobočka Ústí nad Labem, kterému přispíváme na dopravu v rámci exkurzí, ale také například na pořádání pravidelných, nejen vánočních setkání.

Sportovní klub Brná www.sk-brna.cz více

Podporujeme mladé sportovce a sportovní kluby, kterým přispíváme na vybavení. Jedním z nich je i SK Brná, z.s., fotbalový klub, hrající krajský přebor.

Nadační fond Prolomené Ticho více

V roce 2016 jsme finančně přispěli Nadačnímu fondu Prolomené Ticho, který pomáhá sluchově postiženým dětem, na koupi zvukového procesoru pro neslyšícího chlapce.

Exkurze

Společnost Svoboda Press se ráda podílí na rozvíjení talentů ve svém oboru. Proto nejen podporujeme střední a vysoké školy s polygrafickým zaměřením, ale také pro ně pořádáme exkurze v naší tiskárně. Studenti si při nich osobně a zblízka prohlédnou celý proces výroby časopisů, katalogů, letáků a jiných tiskovin. Návštěva moderní tiskárny za provozu je pro školy vítanou příležitostí, jak ukázat studentům všechny polygrafické principy v praxi.

Rádi u nás přivítáme i vaše studenty! Exkurze objednávejte na e-mailu

info@svoboda.cz

Semináře

Pokud patříte mezi naše klienty nebo spolupracovníky a chtěli byste lépe pochopit proces výroby tiskovin, přihlaste se na jeden z našich specializovaných seminářů. Povede ho některý z našich odborníků, který vám přiblíží jednotlivé technologické kroky polygrafické výroby a také ochotně zodpoví všechny vaše otázky. Součástí seminářů je i návštěva našeho moderního polygrafického komplexu, kde si budete moci vše prohlédnout v praxi.

Bližší informace vám poskytne koordinátorka vzdělávacího projektu na e-mailu

info@svoboda.cz

 

Certifikace

Jsme rychlí, přesní a ohleduplní.

Ale abychom se nechválili sami…

Upřímně nám záleží na kvalitě naší práce, na bezpečí našich zaměstnanců i na životním prostředí. Zavedli jsme proto konkrétní postupy a opatření, které zajišťují, abychom ve všech těchto oblastech dosáhli nejvyššího možného standardu.

Jsme hrdí na to, že naše snaha byla úspěšná. A potvrdily nám to i nezávislé autority: Postupně jsme získali deset prestižích certifikátů, které dokládají, že nabízíme opravdu prvotřídní služby, že příkladně dbáme o blaho zaměstnanců a že jsme ohleduplní k životnímu prostředí.

Politika ISM

Politika ISM

ISO 9001:2015

ISO 50001:2011

ISO 12647-2:2004

Prohlášení FSC® C102036

FSC® COC Certificate C102036

PEFC- COC Certificate PEFC/08-33-0006

EU ECOlabel

ISO 14001-2015

ISO 27001-2013

ISO 45001-2018

LIDL-PP

Modrý Anděl

Carbon Footprint Management